O nas

Szkoła Tańca CUBANO to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego i użytkowego, a także z tańca nowoczesnego, tanga argentyńskiego i kursy dla nowożeńców. Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież, a także dorosłych amatorów, czyli tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem od poziomu początkującego. Jesteśmy aktywnymi członkami Małopolskiego Związku Tanecznego, a nasi tancerze reprezentują naszą szkołę na ogólnopolskich turniejach tańca. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy, posiadający na swoim koncie wiele sukcesów oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. W okresie zimowym i letnim organizujemy obozy sportowo-taneczne dla dzieci i młodzieży. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem wśród profesjonalistów to nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś.
więcej o nas

Nasi instruktorzy

Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy, posiadający na swoim koncie wiele sukcesów oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Swoją pasją do tańca i aktywności fizycznej chcą zarażać dzieci, a także dorosłych.
poznaj wszystkich instruktorów

Zapisy na nasze zajęcia

Wybierz zajęcia, które Cię interesują. Sprawdź aktualny grafik zajęć i ZAPISZ SIĘ już dziś! Dla nowych kursantów pierwsze zajęcia GRATIS!
zapisz się!

zadzwoń do nas!

napisz do nas!

szkolatancacubano@gmail.com